Şifrenimi unuttun ?
Kaydol

1.Özel Bildirimler
Bu WATCHINLIVE Kullanıcı Sözleşmesi (bu "Sözleşme"), WATCHINLIVE Uygulaması, WATCHINLIVE LITE ve www.WATCHINLIVE.com dahil olmak üzere hizmetlerimizi (bundan böyle "Hizmetler" olarak anılacaktır) kullanımınızı yönetir. Taraflardan biri sizsiniz ve diğer taraf WATCHINLIVE TECHNOLOGY PTE.LTD. veya bağlı kuruluşlarından biri ("biz" veya "WATCHINLIVE"), kayıtlı adresi Catal Sokak No2 Bakirkoy Istanbul Türkiye adresinde bulunan bir şirket. Bu Sözleşmenin amaçları doğrultusunda siz ve WATCHINLIVE müştereken “Taraflar” ve sırasıyla “Taraf” olarak anılacaktır.

Hizmetleri kullanırken, WATCHINLIVE'ın Gizlilik Politikasına, WATCHINLIVE'ın Topluluk Sözleşmelerine, Yayıncı Sözleşmesine tabi olacaksınız ve Hizmetlerde yayınlanan veya size sunulan veya belirli hizmetler ve özellikler için geçerli olan ek yönergelere veya kurallara tabi olacaksınız. bu tür hizmetlerle bağlantılı olarak size açıklanır. Ayrıca, bu tür hizmetlerle bağlantılı olarak size ifşa edilen herhangi bir ek hüküm veya koşula tabi olan belirli ücretli hizmetler de sunabiliriz.

Hizmetlerimizi kullanarak veya kayıt işlemi sırasında "Kaydol" düğmesine tıklayarak, bu Sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmiş olursunuz. Kendi takdirimize bağlı olarak, bu Sözleşmeyi zaman zaman revize edebiliriz ve güncel sürüm aşağıdaki bağlantıda bulunabilir: Hakkımızda>Kullanıcı Sözleşmesi. Hizmetlerimizden yararlanmaya devam ederek, revize edilmiş Sözleşmeye bağlı kalmayı kabul edersiniz.

Hizmetler, 18 yaşın altındaki kişiler tarafından kullanılamaz. Hizmetleri kullanmak için şunları kabul edersiniz:

(1) "Asgari Yaş"(aşağıda açıklanmıştır) veya daha büyük olmalısınız; Ve
(2) WATCHINLIVE tarafından Hizmetleri kullanmanız zaten kısıtlanmış durumda değil. Yanlış bilgilerle bir hesap oluşturmak, başkaları veya 18 yaşın altındaki kişiler adına açılan hesaplar da dahil olmak üzere, şartlarımızın ihlalidir.

“Asgari Yaş” 18 yaşında demektir. Bununla birlikte, yargı alanınızdaki yasalar, WATCHINLIVE'ın size ebeveyn izni olmadan (kişisel verilerinizin kullanılması dahil) Hizmetleri yasal olarak sunabilmesi için Minimum Yaştan daha büyük olmanızı gerektiriyorsa, Minimum Yaş çok daha büyük bir yaştır.

WATCHINLIVE hesabınızın ve şifrenizin saklanmasından yalnızca siz sorumlusunuz. WATCHINLIVE hesabınız üzerinden gerçekleştirilen tüm davranış ve faaliyetler, yalnızca sizin sorumlu olacağınız davranış ve faaliyetleriniz olarak kabul edilecektir.

Küba, İran, Kuzey Kore, Sudan, Suriye ve Kırım bölgesindeki kişi veya kuruluşlarla ödeme kabul etmiyoruz veya bunlarla iş yapmıyoruz. Bu bölgelerden iseniz, Hizmetleri kullanmanız yasaklanabilir.

2.Hizmet İçeriği
Misyonumuz, insanlara topluluk oluşturma, dünyayı birbirine bağlama ve güzel anlarını paylaşma gücü vermektir. Bir milyar insanın hayatına ilham veren bir içerik platformu olma vizyonuyla bu misyonu ilerletmeye yardımcı olmak için size aşağıda açıklanan hizmetleri sunuyoruz:

Ben. Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik.
WATCHINLIVE, kullanıcıların canlı akış dağıtmasına, sohbet, bülten panoları, forum gönderileri, sesli etkileşimli hizmetler gibi hizmetleri kullanmasına ve içerik, mesaj, metin oluşturabileceğiniz, gönderebileceğiniz, iletebileceğiniz, gerçekleştirebileceğiniz veya depolayabileceğiniz diğer etkinliklere katılmalarına izin verir. Hizmetlerdeki ses, görüntü, uygulama, kod veya diğer veri veya materyaller (“Kullanıcı İçeriği”). Hizmetlerin kullanıcıları ayrıca WATCHINLIVE tarafından sağlanan müzik, grafik, çıkartma, sanal öğeler ve diğer özellikleri ("WATCHINLIVE Özellikleri") bu Kullanıcı İçeriğinin üzerine yerleştirebilir ve bu Kullanıcı İçeriğini Hizmetler aracılığıyla iletebilir. Diğer kullanıcılar tarafından Hizmetlerde ifade edilen görüşler (sanal hediyelerin kullanımı dahil) bizim görüşlerimizi veya değerlerimizi temsil etmez.

ii. İlginizi çekebilecek içerik, ürün ve hizmetleri keşfetmenize yardımcı olun.
WATCHINLIVE'ı kullanan birçok işletme ve kuruluş tarafından sunulan içeriği, ürünleri ve hizmetleri keşfetmenize yardımcı olmak için size reklamlar, teklifler ve diğer sponsorlu içerikleri gösteriyoruz.

iii. Zararlı davranışlarla mücadele edin ve topluluğumuzu koruyun ve destekleyin.
Hizmetlerimizin kötüye kullanımını, başkalarına karşı zararlı davranışları ve topluluğumuzu desteklemeye veya korumaya yardımcı olabileceğimiz durumları tespit etmek için dünya çapında özel ekipler istihdam ediyoruz ve gelişmiş teknik sistemler geliştiriyoruz. Böyle bir içerik veya davranış öğrenirsek, uygun işlemi yaparız - örneğin, yardım sunmak, içeriği kaldırmak, belirli özelliklere erişimi kaldırmak veya kısıtlamak, bir hesabı devre dışı bırakmak veya kolluk kuvvetleriyle iletişime geçmek.

iv. Hizmetlerimize küresel erişim
Küresel hizmetimizi yürütmek için, ikamet ettiğiniz ülke dışındakiler de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki veri merkezlerimizde ve sistemlerimizde içerik ve verileri depolamamız ve dağıtmamız gerekiyor. Bu altyapı, WATCHINLIVE Technology Pte tarafından işletilebilir veya kontrol edilebilir. Ltd. ve bağlı kuruluşları.

3.Hesap
Bir hesap açabilmeniz için sizden hesap adı ve şifre gibi belirli bilgileri bize vermeniz istenecektir.

Erişimi kısıtlamak için hesabınızın ve şifrenizin gizliliğini korumaktan yalnızca siz sorumlusunuz.

bilgisayarınıza ve hesabınız veya parolanız altında gerçekleşen tüm etkinlikler için. Lütfen kayıt sırasında ve diğer zamanlarda WATCHINLIVE'a verdiğiniz bilgilerin doğru, doğru, güncel ve bildiğiniz kadarıyla eksiksiz olduğundan emin olun.

Belirli üçüncü taraf hizmetleri aracılığıyla Hizmetlere kaydolmanıza ve Hizmetlerde oturum açmanıza izin verebiliriz. Üçüncü tarafın bilgilerinizi toplaması, kullanması ve ifşa etmesi, söz konusu üçüncü taraf hizmetinin gizlilik politikasına tabi olacaktır. WATCHINLIVE hesabınızı WATCHINLIVE hesabınızla ve herhangi bir üçüncü şahıs hizmetindeki hesabınızla ilişkilendirdiğinizde WATCHINLIVE'ın kişisel bilgilerinizi nasıl topladığı, kullandığı ve ifşa ettiği hakkında daha fazla bilgi Gizlilik Politikamızda bulunabilir.

Tutarlı Hizmeti kolaylaştırmak için, WATCHINLIVE ve WATCHINLIVELIVE LITE'ın birleşik bir hesap sistemi kullanacağını tamamen anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Hem WATCHINLIVE hem de WATCHINLIVELIVE LITE için kayıtlı hesaplarınız varsa, paylaşılan ürün bilgilerini kısmen veya tamamen bağlamayı ve görüntülemeyi seçebiliriz. Üretilen içeriğiniz ve sanal öğeleriniz de iki hesap arasında paylaşılacaktır. Ancak, her iki hesabın da aynı Hizmeti alacağını garanti etmiyoruz.

Bu şartların herhangi bir hükmüne uymamanız veya hesabınızda tamamen kendi takdirimize bağlı olarak zarar verebilecek veya verebilecek faaliyetlerin meydana gelmesi dahil olmak üzere, kullanıcı hesabınızı herhangi bir zamanda devre dışı bırakma hakkını saklı tutarız. Hizmetleri bozmak veya herhangi bir üçüncü taraf hakkını ihlal etmek veya ihlal etmek veya yürürlükteki herhangi bir kanunu veya düzenlemeyi ihlal etmek.

Hizmetlerimizi artık kullanmak istemiyorsanız ve hesabınızın silinmesini istiyorsanız, bunu sizin yerinize biz halledebiliriz. Lütfen geribildirim@WATCHINLIVE.com aracılığıyla bizimle iletişime geçin, size daha fazla yardım sunacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz. Hesabınızı silmeyi seçtiğinizde, hesabınızı yeniden etkinleştiremeyecek veya eklediğiniz hiçbir içeriği veya bilgiyi geri getiremeyeceksiniz.

4.Gizlilik
Gizliliğiniz WATCHINLIVE için önemlidir. Kişisel bilgilerinizi nasıl topladığımız, kullandığımız ve ifşa ettiğimiz ve Hizmetleri kullandığınızda çevrimiçi gizliliğinizi nasıl yönetebileceğinizle ilgili bilgiler için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın.

5. Hizmetlerin Kullanımı
Hizmetlere erişiminiz ve Hizmetleri kullanımınız, bu şartlara ve geçerli tüm yasa ve düzenlemelere tabidir. Bu Hizmet şartlarına ve WATCHINLIVE'ın Topluluk İlkelerine uyacağınızı ve:

Ben. yanlış, yasa dışı, ihlal edici, iftira niteliğinde, müstehcen, pornografik, mahremiyet veya reklam haklarını ihlal eden, taciz edici, tehdit edici, küfürlü, kışkırtıcı veya başka bir şekilde sakıncalı herhangi bir içerik oluşturmak, yüklemek, iletmek, dağıtmak veya depolamak;

ii. herhangi bir kişi veya varlığın kimliğine bürünmek, herhangi bir kişi veya kuruluşla yanlış bir şekilde bağlantı iddiasında bulunmak veya izinsiz olarak başkalarının WATCHINLIVE hesaplarına erişmek, başka bir kişinin kimliğini veya Hizmetler aracılığıyla iletilen bilgi içeriğini taklit etmek veya başka herhangi bir benzer dolandırıcılık faaliyeti gerçekleştirmek;

iii. WATCHINLIVE kullanıcılarını karalamak, taciz etmek, suistimal etmek, tehdit etmek veya dolandırmak veya izinleri olmadan kullanıcılar veya üçüncü taraflar hakkında kişisel bilgileri toplamak veya toplamaya çalışmak;

iv. Hizmetlerin veya Kullanıcı İçeriğinin güvenlikle ilgili özelliklerini, Hizmetler aracılığıyla erişilebilen herhangi bir içeriğin kullanımını veya kopyalanmasını önleyen veya kısıtlayan özellikleri, Hizmetlerin veya Kullanıcının kullanımına sınırlamalar uygulayan özellikleri kaldırmak, atlatmak, devre dışı bırakmak, zarar vermek veya başka bir şekilde bunlara müdahale etmek İçeriği veya Hizmetlerdeki veya Kullanıcı İçeriğindeki telif hakkı veya diğer mülkiyet hakları bildirimlerini silin;

v. ikamet ettiğiniz yargı bölgesinin kanunları tarafından bu faaliyete açıkça izin verildiği ölçüde ve hariç olmak üzere, Hizmetlerin veya herhangi bir bölümünün kaynak kodunu tersine mühendislik, kaynak koda dönüştürme, parçalara ayırma veya başka bir şekilde keşfetmeye çalışma;

vi. Bu tür bir faaliyete, bu sınırlamaya rağmen yürürlükteki yasa tarafından açıkça izin verildiği ölçüde ve hariç olmak üzere, Hizmetleri veya herhangi bir bölümünü temel alarak değiştirmek, uyarlamak, çevirmek veya türev çalışmalar oluşturmak;

vii. virüsleri, reklam yazılımlarını, casus yazılımları, solucanları veya diğer kötü amaçlı kodları yüklemek veya başka şekilde yaymak dahil olmak üzere herhangi bir yolla Hizmetlerin çalışmasına veya herhangi bir kullanıcının hizmetlerden yararlanmasına müdahale etmek veya bunlara zarar vermek;

viii. Twitch Hizmetleri aracılığıyla iletilen herhangi bir Kullanıcı İçeriğinin kaynağını gizlemek için tanımlayıcıları manipüle etmek;

ix. Hizmetlere veya Hizmetlere bağlı sunuculara veya ağlara müdahale etmek veya kesintiye uğratmak veya Hizmetlere bağlı ağların gereksinimlerine, prosedürlerine, politikalarına veya düzenlemelerine uymamak; Hizmetleri, diğer kullanıcıların Hizmetlerden tam olarak yararlanmasını engelleyebilecek, kesintiye uğratabilecek, olumsuz yönde etkileyebilecek veya engelleyebilecek ya da Hizmetlerin işleyişine herhangi bir şekilde zarar verebilecek, devre dışı bırakabilecek, aşırı yük getirebilecek veya bozabilecek herhangi bir şekilde kullanmak;

X. kullandığımız herhangi bir içerik filtreleme tekniğini atlatmaya çalışmak veya erişim yetkiniz olmayan herhangi bir hizmete veya Hizmet alanına erişmeye çalışmak;

xi. Hizmetleri kullanmak için

r herhangi bir yasa dışı amaç veya fikri mülkiyet ve diğer mülkiyet hakları, veri koruma ve mahremiyet ile ilgili yasalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir yerel, eyalet, ulusal veya uluslararası yasa veya yönetmeliği ihlal eden.

WATCHINLIVE, herhangi bir Kullanıcı İçeriği veya bundan kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasar için hiçbir sorumluluk kabul etmez ve hiçbir yükümlülük üstlenmez ve WATCHINLIVE, kullanımınız sırasında karşılaşabileceğiniz herhangi bir hata, iftira, iftira, iftira, eksiklik, yalan, müstehcenlik, pornografi veya küfürden sorumlu değildir. Hizmetler. Hizmetleri kullanımınızın riski size aittir. Ek olarak, bu kurallar, herhangi bir üçüncü taraf adına herhangi bir özel dava hakkı veya Hizmetlerin bu tür kurallar tarafından yasaklanan herhangi bir içeriği içermeyeceğine dair herhangi bir makul beklenti oluşturmaz.

WATCHINLIVE, Kullanıcı İçeriğinde yer alan herhangi bir beyan veya beyandan sorumlu değildir. WATCHINLIVE, burada ifade edilen hiçbir Kullanıcı İçeriğini, görüşü, tavsiyeyi veya tavsiyeyi onaylamaz ve WATCHINLIVE, Kullanıcı İçeriği ile bağlantılı her türlü sorumluluğu açıkça reddeder. Yürürlükteki yasaların izin verdiği azami ölçüde, WATCHINLIVE, Hizmetlerde yayınlanan veya saklanan Kullanıcı İçeriğini herhangi bir zamanda ve bildirimde bulunmaksızın kaldırma, görüntüleme veya düzenleme hakkını saklı tutar; ve Hizmetlerde yayınladığınız veya depoladığınız herhangi bir Kullanıcı İçeriğinin yedek kopyalarını oluşturmaktan ve bunları değiştirmekten yalnızca maliyeti ve masrafı size ait olacak şekilde sorumlusunuz. Hizmetlerin yukarıda belirtilenleri ihlal edecek şekilde kullanılması, Hizmetlerin Kullanım Koşullarını ihlal eder ve diğer şeylerin yanı sıra Hizmetleri kullanma haklarınızın feshedilmesine veya askıya alınmasına neden olabilir.

6.Sanal Öğeler
Yalnızca 18 yaşındaysanız (veya reşit iseniz) sanal elmaslar ("Elmaslar") ve sanal hediyeler (Hediyeler) satın alabilir, başkalarına Hediyeler gönderebilir, parasal değeri olan Hediyeler alabilir, sanal fasulye ("Fasulye") kazanabilir ve Fasulye çekebilirsiniz. yetki alanınızda) veya daha eski.

Elmasların fiyatı satın alma noktasında gösterilecektir. Elmaslar için tüm ücretler ve ödemeler, ilgili ödeme mekanizması aracılığıyla satın alma noktasında belirtilen para biriminde yapılacaktır. Döviz bozdurma işlemleri, yabancı işlem ücretleri ve varsa ödeme kanalı ücretleri, geçerli ödeme sağlayıcısı ile yaptığınız sözleşmeye bağlıdır.

Satın aldığınız tüm Elmasların ödemesinden siz sorumlu olacaksınız. Satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra, kullanıcı hesabınıza Elmaslar yatırılacaktır. Elmaslar Hediye satın almak için kullanılabilir. Elmaslar nakit veya yasal ödeme aracı veya herhangi bir eyaletin, bölgenin veya herhangi bir siyasi varlığın para birimi veya başka herhangi bir kredi türü ile değiştirilemez. Elmaslar yalnızca WATCHINLIVE'da ve Hizmetlerimizin bir parçası olarak kullanılabilir ve tarafımızca belirtilenler dışında diğer promosyonlar, kuponlar, indirimler veya özel tekliflerle birleştirilemez veya birlikte kullanılamaz.

Bu Sözleşmede aksi belirtilmedikçe, tüm Elmas ve Hediye satışları kesindir ve satın alınan Elmas ve Hediyeler için geri ödeme teklif etmiyoruz. Elmaslar ve Hediyeler, herhangi bir nedenle nakde çevrilemez, nakde çevrilemez veya tarafımızca iade veya tazmin edilemez.

7.Ödeme Koşulları
Ödeme şekli olarak belli başlı kredi kartlarını, belirli banka kartlarını ve/veya zaman zaman sitemiz aracılığıyla kullanımınıza sunabileceğimiz bu tür diğer ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz. Seçtiğiniz ödeme yönteminin tüm hüküm ve koşullarına tabisiniz. Hizmet aracılığıyla bir sipariş göndererek, satın alma tutarı için belirttiğiniz hesaptan ücret almamız için bize veya atanmış ödeme işlemcimize yetki vermiş olursunuz. WATCHINLIVE tarafından sağlanan ödeme yöntemleri aracılığıyla diğer para birimlerinin sunulduğu durumlar dışında, tüm ödemeler ABD Doları cinsinden yapılmalıdır.

Ödeme işleme ortaklarımız, finansal kurumları aracılığıyla ödeme yapmak ve geçerli uluslararası, ulusal, federal, eyalet ve yerel yasalar ve yönetmelikler. Ayrıca, ödemeyle ilgili herhangi bir sorunla ilgili olarak sizinle doğrudan iletişim kurabilirler.

Bir satın alma işlemi, ödeme yönteminizle ilgili sorunlar nedeniyle çevrimiçi olarak reddedildiyse, lütfen tüm verilerin doğru olduğundan emin olun ve yeniden gönderin. İşlem çevrimiçi olarak kabul edilmezse, lütfen satın alma işlemiyle bağlantılı olarak size verilen e-posta adresi aracılığıyla müşteri desteğiyle iletişime geçin. Hizmet satın alımları için feedback@WATCHINLIVE.com ile iletişime geçebilirsiniz.

8.Fikri Mülkiyet Hakları
WATCHINLIVE tarafından sağlanan Hizmetlerdeki tüm metin, veri, resim, grafik, ses ve/veya video bilgisi ve diğer materyaller WATCHINLIVE'ın mülkiyetindedir ve telif hakkı, ticari marka ve/veya diğer mülkiyet hakları kanunları tarafından korunmaktadır. Bu Sözleşmedeki hiçbir şey, WATCHINLIVE tarafından size herhangi bir fikri mülkiyet hakkı veya bu tür materyal lisansı verildiği şeklinde yorumlanmayacaktır.

Herhangi bir canlı akış içeriği veya diğer c'leri kullanarak ve/veya yükleyerek 

Tüm kullanıcılar, WATCHINLIVE platformundaki bir bildirim gibi, bu şartlarda yapılan herhangi bir önemli değişikliği. Ancak, bu tür değişiklikleri kontrol etmek için Sözleşmeye düzenli olarak bakmalısınız. Yeni şartların tarihinden sonra Hizmetlere devam eden erişiminiz veya Hizmetleri kullanımınız, yeni şartları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, Hizmetlere erişimi veya Hizmetleri kullanmayı bırakmalısınız.

14.Diğer Şartlar
Bu Sözleşme, her iki taraf arasında kararlaştırılan maddelere ve diğer ilgili konulara ilişkin tüm sözleşmeyi oluşturur. Bu Sözleşmede belirtilenler dışında, bu Sözleşmenin Taraflarından herhangi birine başka hiçbir hak verilmez.

Bu Sözleşmenin herhangi bir hükmünün herhangi bir nedenle yetkili makamlar tarafından tamamen veya kısmen geçersiz veya uygulanamaz hale getirilmesi durumunda, bu Sözleşmenin geri kalan hükümleri geçerli ve bağlayıcı kalacaktır.

Bu Sözleşmede yer alan başlıklar kolaylık sağlamak amacıyla konulmuştur ve bu Sözleşmenin yorumlanmasında dikkate alınmayacaktır.